Video nga #BeRobin Ngjarje në San Francisko

në qoftë se ju keni jap SQUARE

Nga tani deri në fund të vitit unë do të busking në rrugët e San Franciskos për të ndihmuar të pastrehët - shumë orë në ditë ... ..

Nëse ju nuk mund të bashkohet me mua, ka një tjetër mënyrë për të ndihmuar: Hidhe një bucks pak për të ndihmuar të ushqyer nevojtarin!
Donate KETU: http://www.gofundme.com/berobin

Unë do të cicëroj (Http://twitter.com/MargaretCho) dhe Facebook (https://www.facebook.com/officialmargaretcho) ku unë do të jetë dhe unë do të të duan ndonjë nga ju që do të vijnë Read More

Duke ndihmuar të pastrehët - #BeRobin

katror berobin

Nga tani deri në fund të vitit unë do të busking në rrugët e San Franciskos për të ndihmuar të pastrehët - shumë orë në ditë ... ..

Unë do të cicëroj dhe Facebook , ku unë do të jetë dhe id dashuri ndonjë nga ju që do të vijnë poshtë dhe për të ndihmuar mua të ushqyer dhe të argëtojë njerëzit.

Problemi i pastrehë në SF është Read More

New Dan SANTONI Fotografitë!

Margaret Cho nga Dan SANTONI 2014

Fotot e bukura të reja nga Dan Santoni.

Ne kemi një foto më të mahnitshme që unë jam duke kursyer për diçka të veçantë too!

Fotografi / Art Drejtimi nga: Dan SANTONI
Hair / Makeup: Jennifer Corona Makeup Artist, Corona Jennifer, Jen Fregozo, Jen Fregozo Makeup Artist.
Dizajni veshje nga: Cheri Wilson Chagollan
Veshjet styling: Diego Quintero.
Props nga: Wini Mek-Kei, dhe LA Cirkut

Duke vënë fun përsëri në funeralin

Joan Rivers Funeral

Joan Rivers vënë 'fun' në funeralin. I ardhur pothuajse një orë në fillim, si ftesat tona kishte sugjeruar për shkak të forcuar sigurinë. Unë snuck në një hyrje anësore, kështu që unë humba spektaklin e madh të paparacët, tifozët, wishers dhe makina me shkëlqim të zi, një masë njerëzish që mbulon të paktën 3 blloqe të qytetit përballë Temple Emanu-El. Nuk kishte asnjë qilim i kuq, i cili u Read More