Tim të ri Boronicë Guitar

Sa më shpejt që unë kam duart e mia mbi tim kitarë Blueberry unë nuk mund të le të shkojnë. Është një instrument i jashtëzakonshëm. Jo vetëm që është e bukur për të parë, kjo tingëllon e pabesueshme dhe të mbushur me një frymë mistike që e bën mua një lojtar më të mirë. Është mahnitëse për fazën - kjo duket si asnjë kitarë tjetër atje - dhe kjo luan si një ëndërr. Unë jam një tifoz për jetën.

boronicë

boronicë 4

boronicë 3

3 Komente. Add To Mix ...

  1. Kitarë bukur. A keni provuar një kitarë havajane? Ata janë tepër të ëmbël bombastik dhe kënaqësi për të luajtur. Vargjet Soft najloni, madhësia kompakte. Ju mund të bëni ata të tingëllojë bluesy (fërkimit të A, D, E chording) ose ju mund të bëni të 1920 gjë të vogël akord. Have fun duke e bërë muzikën!

  2. Te sigurte keni shumë më shumë tatuazhe se ju e bëri për herë të fundit e kam parë ju .. do ju shkoj për një artist të veçantë tatuazh? Disa nga tats tuaja kanë tgat. Ngjyra Japanese atyre ... nuk thats të diçka tgat vetëm ndonjë artist tat mund të bëjë, cuz japonezët përdorni ngjyra të ndryshme të veçanta inks..the janë shumë brighter..bolder ... je shumë e bukur!

Lini një Përgjigju