FREE ALBUM DOWNLOAD: Cho varur - Live in Concert

.

Unë jam larg duke i dhënë Cho varur - Live in Concert (Audio të Cho tim varur Stand Up Film) për një kohë të kufizuar. Është nominuar për Grammy dhe unë dua të ndajnë atë me të gjithë në mes tani dhe Grammys (10 shkurt). Vetëm kliko Shkarko dhe / ose Blej tani dhe vendos 0. Kënaquni!

8 Komente. Add To The Mix ...

 1. Kam dëgjuar albumin, dhe unë gjej shumë të vështirë të besojnë se një grua aq i mrekullueshëm si ju ka ndonjë vështirësi duke u fucked në çdo kohë. Ju jeni një hottie të plotë.

 2. Wow, falë kaq shumë për të bërë këtë në dispozicion. Ju jeni aq bujare për të ndarë talentet tuaja si kjo! Good luck në Grammy! Unë shpresoj që ju të fitojë!

 3. Hi Margaret,

  Faleminderit për ndarjen albumin tuaj falas! E dija këngën tuaj "Më vjen keq", e cila është absolutisht qesharake kështu që unë isha duke kërkuar para për të dëgjuar më shumë nga ju. Mbi këtu në Holandë nuk janë shumë të njohura, por unë mendoj se unë do të ju futur në disa nga miqtë e mi këtu.

 4. Unë ju kam shikuar për një kohë të gjatë dhe ju jeni vetëm aq damn funny! Faleminderit për shkarkim.

 5. Margaret,
  Unë ju pashë në The Talk sot dhe e dinte se unë kam për të marrë albumin tuaj. Best of luck për të fituar një Grammy. Ju e meritoni atë, dammit. Faleminderit për dhuratën tuaj. Ju jeni gruaja funniest gjallë.

 6. Komplot është thickened, natyrisht, nga marrëdhënie të komplikuar dhe ndoshta codependent Kelly Canter me Beau Hutton, një yll i thyer up-dhe-vjen vendit (luajtur nga Garrett Hedlund) dhe një rivalitet në zhvillim me këngëtare të re dhe një kohë chiles QUEEN Texas bukuri Stanton (luajtur nga Leighton Meester). Për shembull, ju nuk mund të mend dhunën në filma, por mendje gjuhë të fortë. Ajo i tha vajzën e tyre Alice (Marisa Tomei) se ata do të babysit tre nipër e mbesa e tyre, në mënyrë për Alice që të ketë një pushim të gjatë vonuar me burrin e saj (Tom Everett Scott).

  Site ime :: prindërore BRRip udhëzim

Lini një Përgjigju