Blind Partia Darka transmeton në Rrjetin e ushqimit 10/26

Ju lutemi mendje për Blind Partisë Darka në Rrjetin e ushqimit këtë natë e premte, 10/26 në 11:00!

** UPDATE: Blind Partia Darka gjithashtu do të ajrit në 05/11 në 11:30

Komedian Margaret Cho është duke zhvilluar një eksperiment të çuditshëm social, duke i ftuar tetë të huaj totale në një Këta tetë të huaj kanë prejardhje krejtësisht të ndryshme, besimet dhe pikëpamjet mbi çdo gjë dhe "palë e verbër darkë." - Nën rrethana normale - gjasë kurrë nuk do të zgjedhin për të shtroj së bashku. Por mund njerëz nga botëve jashtëzakonisht të ndryshëm të vijnë së bashku dhe të gjejnë gjuhën e përbashkët mbi ushqim?

43 Komente. Add To Mix ...

 1. Vetëm e pa shfaqjen - mendonte ajo ishte e madhe! Do të duan të jenë të ftuar në një darkë të tillë. Ju jeni në diçka !!

 2. Kjo shfaqje ishte e mahnitshme - Unë kisha një buzëqeshje të madhe në për të gjithë gjë. Koncepti i shfaqjes ka qenë në fillim pak tronditëse për mua megjithatë, kam gjetur atë të jetë një e madhe sy-hapës për pjesëmarrësit dhe shikuesit njësoj. Unë kam një interes të madh në çështjet e diversitetit të lidhura dhe shqetësimet dhe shpresoj se një ditë do të ketë një mënyrë për mua për të ndarë këtë episod me një klasë. Nuk mund të presim për një tjetër episod!

 3. Të vërtetë të madhe, ju falënderoj Margaret, duke kërkuar para për ndërveprime më të shkolluar dhe e paqes në mbarë tryezën tuaj darkë!

 4. OMG. Burri im dhe unë pashë vetëm Blind Darka tregojnë tuaj të partisë dhe U AHHHHMAZING! NE dashur atë! Ju jeni mut dhe unë shpresoj se do të ketë më shumë episode të vijnë!?! Ju lutem? lmao Keni një të madhe e premtja Night.

 5. Saw Blind tuaj Darka Data shfaqje dhe unë tërësisht gëzuar atë. Të vërtetë në kërkim përpara për më shumë episode. Krejtësisht e mahnitshme!

 6. Ju thirri djalë nga Teksasi i cili mund të këndoi në Hindi dhe tha somethng si "të qënit një, grua aziatike liberal I merr me mend se njerëzit e bardhë gjatë gjithë kohës." Dhe pastaj sepse lady çifut tha se ajo ishte për profilizimin racor ju hodhi atë nën autobus. Znj Cho, ju jeni një hipokrit i tillë racist !!

 7. Kam gjetur këtë shfaqje e madhe dhe ajo duhet të jetë në gjithë kohës. Kjo ishte një shfaqje shumë e tmerrshme për të parë sonte. Ndihmon njerëzit të hapur deri për të përfunduar të huajt dhe të shohin njëri-tjetrin për dallimet e tyre dhe të tilla. Kjo është një përvojë shumë e shijshme dhe edukative për njerëzit që të gëzojnë.

 8. Kjo shfaqje ishte aq freskuese në krahasim me thats të kar në televizion. Unë nuk ishte i sigurt i emisionit kur dëgjova komplot por qëndroi një mendje për shkak të interesit dhe faktit Margaret saj freaking Cho, por unë isha i befasuar. Kur mund të presim një tjetër episod?

 9. Unë vetëm shikuar Partinë Darka Blind dhe e gjeti atë një nga show më freskuese unë kam parë në një kohë shumë të gjatë. Mënyra shfaqje ishte strukturuar shumë kreative, ushqimi nuk ishte në qendër, njerëzit ishin. Unë nuk mund të presim për të parë një tjetër episod, shpresojmë se ajo do të jetë aq i freskët sa të tjerët!

 10. I accidently stumbled upon Blind Partisë Darka dhe unë duhet të them unë nuk kanë gëzuar një shfaqje kaq shumë në një kohë shumë të gjatë. Unë u ngjitur në TV e mia tërë kohor! I dashur Margaret para kjo dhe unë e dua atë edhe më shumë tani. Ajo ishte e madhe për të parë të gjithë e mendonin të menduarit e tyre si darkë përparuar. Faleminderit znj Cho dhe Faleminderit Rrjetit të Ushqimit për zgjedhjet tuaja të programit. Unë nuk mund të presim derisa episod tjetër për të transmetuar dhe shpresoj ka shumë më tepër për të ardhur. (PS mendonte lojërat darkë ishin të shkëlqyera!)

 11. margaret që është GREAT. si i keni vizituar Shtetet e Bashkuara për 11 vjet, ka vetëm një shtëpi pak në të cilat unë kam qenë i mirëpritur, edhe pse shumë njerëz kanë qenë në shtëpinë time, revista e mi, dhomë gjumi tim, tualet tim, kampingu tim. një kulturë është një skelet sa kohë që një ekip të prodhimit apo të menaxhimit të projektit kufizon mishit të çështjes. margaret mrekullueshme. pas 10 vjet pune në rrugët e Los Angeles për muaj në një kohë, unë isha në partinë time të parë në Los Angeles që nga i përdorur për të jetuar atje në 80. disa njerëz të mirë dhe fëmijët edhe pse unë mund të lexoni ndërmjet linjave tragjike në Realms tjera. los angeles është aq e bukur kur zbrazëti nuk do të bëhet shumë. ju faleminderit.

 12. Unë si të vërtetë tregojnë tuaj të ri për ushqimin RRJETI CHANNEL, darkë verbër, por unë mendoj se RRJETI USHQIMI mund të bëni një punë më të mirë MARKETING tregojnë tuaj IT'S GREAT. JU uroj më të mirë Margaret

 13. vetëm një FYI, kam bërë LIKE tregojnë për pjesën më të madhe, vetëm jo hipokrizi ... ende jo një tifoz i madh i znj Cho, por e bëri si përzierje të njerëzve. GJITHA njerëzit.

 14. Unë absolutisht dashur të tregojnë! Ajo shkon vetëm për të treguar se të huajt totale nga një prejardhje të ndryshme mund të vijnë së bashku, të merrni të dini njëri-tjetrin dhe madje edhe të bëjnë miq mbi ushqim të mirë dhe lojëra interesante. A do të gëzojnë duke parë më shumë episode në të ardhmen, ndoshta edhe duke shënuar një ftoj!

 15. I dashur tregojnë tuaj!
  Ju lutemi të bëjë më shumë edhe në qoftë se ata janë vetëm në këtë blog.
  Nje ide e madhe për një shfaqje Ms Cho.

 16. Unë tërësisht gëzuar këtë. Ajo ishte e re dhe freskuese. Një eksperiment i madh vlerë përsëritur në mënyrë eksponenciale. Kjo mund një valë të mirëkuptimit dhe të dashurisë të përmbytjeve këtë vend.

 17. Unë Bërtiti nga të qeshurit gjithë kohës. Por kjo ishte mirë. Unë do të doja të shihja një tjetër episod.

 18. A do të jetë kjo në dispozicion për shikimin online në çdo kohë së shpejti ... Kam dëgjuar për shumë vonë dhe me të vërtetë do të duan të shohin atë ..

  Falënderim

 19. Unë pashë atë dhe e gjeti të tregojnë shumë interesante në ndryshimin e qëndrimeve dikur njerëzit në fakt folën për folks të ndryshme në krahasim me të bërë një opinion të bazuar në supozime. Unë kam qenë i befasuar me të vërtetë se si shumë konservatorët erdhi. Dhe grua biseksual ishte një babe totale!

  Do të shikojmë përpara për të episod tjetër që ju bëni.

 20. Mendova shfaqje ishte aq shumë fun !! Unë patjetër do të jenë të shikuar përsëri. Unë do të pranoj që tregojnë ndjerë pak nxituan ... do të ishte e mahnitshme në qoftë se ajo mund të jetë një shfaqje orë përpara, në vend të vetëm gjysmë ore!

 21. Vetëm e pa Blind Partinë Darka dhe mendonin se ishte e mrekullueshme. Unë kam qenë shumë i impresionuar nga rruga të gjithë trajtohen këto çështje të ndjeshme në një mënyrë shumë pozitive. Unë kam qenë i habitur nga sa mirë e të gjithë të marrë së bashku. I uroj shumë njerëz mund të shohin këtë shfaqje dhe të mësojnë nga ai.

 22. Reall gëzuar shfaqje Margaret Cho-së, Blind darkë. Unë pres që të shohim më shumë episode. Ishte interesante për të parë personalitete të ndryshme duke shijuar një festë e bukur darkë.

 23. I wish I kishte qenë larg prej asaj shfaqje, unë jam një i lindur përsëri krishterë, por nuk besoj se kam të drejtë për të gjykuar (nuk pranohet me të vërtetë në Kishën time) dhe burri im dhe unë jemi të partive politike (diffrent argëtim në kohën e votimit ). Faleminderit për diçka të mrekullueshme!

 24. Vetëm të shikuar tregojnë. Dashur atë !!! Kjo shfaqje duhet të reklamohen dhe tregoi gjatë primetime. Është me të vërtetë më bëri të meditues dhe ende të gëzuar plotësisht atë në të njëjtën kohë. JU LUTEMI ta bëni këtë përsëri !!!

 25. Unë me të vërtetë gëzuar tregojnë dhe shpresoj se ka më shumë episode që do të vijnë. Mysafir tuaj dhe lojëra ishin shumë interesante, por atje nuk kishte shumë të përqëndrohet në ushqim. Pra, në qoftë se kanali gatim vendos që tregojnë tuaj për çfarëdo arsye nuk duhet të vazhdojë, unë me të vërtetë shpresoj që ju të gjeni një tjetër stacion, ose një tjetër formë e komunikimit të presë partitë tuaja verbër darkë.

  Gjithashtu, unë do të duan të jenë të një të ftuar në një nga partitë tuaja. Unë me të vërtetë ju uroj sukses dhe dhe shumë me emisionin tuaj të re.

  Robert Somadhi

 26. ka ndodhur vetëm pas tregojnë darkë të verbër .... dashur ai e donte ajo e donte atë. aq shumë krijues dhe të zgjuar. asgjë tjetër si ajo në tv Bravo Margaret cho. Unë shpresoj se kjo do të bëhet një seri. ps pse nuk e marketingut? turp mbi ju rrjetin e ushqimit. ndoshta bravo do të vini ta merrni për një seri. i madh i saj.

 27. Unë vetëm mund të them ... .you bërë ME duan të bëjnë një parti të verbër darkë si dhe !!!!! Unë vetëm mund të them se si absolutisht genious i një ideje kjo eshte ??? Do Saj për të marrë TV nga stuhia ... .not i sigurt ai duhet të jetë në FoodNetwork ... Por ferr, i sëmurë të marrë atë ku unë mund të merrni atë. I dashur atë soooooooo shumë, unë pashë atë dy herë. Addicted tashmë !!!!!!

 28. I dashur këtë shfaqje! Unë shpresoj se të marrë dritën e gjelbër! Unë do të të duan të shohin atë të zgjerohet në një orë, 30 minuta është mënyrë shumë e shkurtër!

 29. Kjo është shfaqje më të mirë unë kam parë të gjithë sezonin ... Unë shpresoj se do të ketë më shumë !!

 30. Kjo shfaqje ishte AWESOME !!!! Unë do të shikojnë atë përsëri dhe shpresoj ajo transmeton më shpesh. Bota do të ishte një vend shumë më i qetë nëse të gjithë do të mund të përpiqen për të marrë së bashku dhe vetëm të ulen dhe të flasin ... show .thi është mishërim i eutopia!

 31. Unë pashë një episod-unë dua më shumë. Unë jetoj vetëm poshtë rrugës një copë dhe unë do të adhuroj një ftesë. Ose si kjo, ne planifikojë një darkë këtu në San Diego-OMG mendjen racave me mundësitë.

 32. është kjo shfaqje do të episodeve të reja? menduar se do të ishte mirë ... dhe i ishte e drejtë ajo ishte me të vërtetë cool!

 33. Unë jam pak i zënë ngushtë për të nuk kanë njohur për Blind Partisë Darka - duke qenë se unë jam një tifoz Margaret Cho. Lavdi zotit unë poked rreth udhëzues tim pak më shumë, ndërsa ngritjen e DVR tim që do të vijnë të gjithë atë! Unë freaking LOVED shfaqje! Vetëm Ankesa - dëshiroj që ai të ishte një orë! Unë vetëm mund të imagjinojmë se si do të bëhet atje ishte se ndoshta duhej të redaktuar jashtë për të përshtaten në lëvruara 30 minutat.
  Ju lutem tregoni mua ky do të jetë një shfaqje të rregullt!?!
  Unë do të të gjuetisë për më shumë informacion në internet dhe stay tuned!
  Koncepti Fabulous & Margaret ishte ushtrinë e përsosur e një koleksion të tillë të ftuar - përsosmëri dhe një kënaqësi për të parë!

 34. Vetëm e pa shfaqjen dhe mendoj se ishte GREAT! Shpresoj që ata të tregojnë më shumë prej tyre. Ajo ishte një shfaqje shumë interesante për të thënë aspak. Mbajtur ata të vijnë.

 35. Unë plotësisht pajtohem me një tjetër poster Karrie. Ms Cho përpiqet të jetë aq e PC, por ajo është një hypocrite.She liberal i përsëritur disa herë se si ajo është i kujdesshëm për çdo të bardhë meshkuj republikane ende ajo freaked kur një grua ishte aq trim sa për të thënë se ajo besonte në profilizimin racor. Vë bast Ms Cho do të hidhen në të gjithë një djalë të bardhë që tha ai ishte i kujdesshëm për gratë liberale aziatik ... nuk ka standarde tuaj të dyfishtë.
  Gjithashtu 2 djemtë republikane u prezantua si "-së republikane" dhe askush tjetër nuk u prezantua si democrats..another standard të dyfishtë ...
  Shfaq nuk ka të bëjë me ushqim ....
  Ms Cho nuk është qesharak pavarësisht se janë të ashtuquajturën komedian, vetëm një liberal të zemëruar me një çip mbi shpatullat e saj

 36. Loved tregojnë dhe doni të presë një darkë Blind në zonën time. Unë mendoj se kjo do të përfitojnë nga vendi. Unë jetoj në zonën e Washington, DC.
  A e di ndokush se ku unë mund të gjeni një kopje të pyetësorit të përdorura në Craigslist?
  Gëzuar Vitin e Ri për të gjitha!

 37. Unë pashë emisionit kur ajo transmetuar fillimisht dhe të dashur të dytë evey mallkuar të saj. Kudos për FoodNetwork për transmetimin atë. Unë duhet të pranoj unë isha skeptik në 1 por ishte i habitur si ajo shpalos të gjithë. Margaret është një zonjë 1 klasë dhe filozof nivel të lartë. Mendova se ajo ishte shumë e bukur për të gjithë. Për ata të cilët mendonin se ajo nuk ishte ... edhe ... Fuck you.

 38. Kjo shfaqje ishte më vetëm HERE!?! Ajo ishte awesome! Ne do të shikojnë çdo javë. Çfarë bisedë e madhe rreth asaj tryezës !!

Lini një Përgjigju