BLOG MYSAFIRËVE: Çfarë Cosmo nuk do të ju tregojnë - Gay guys do të njoftohet nga

Ky është një mysafir blog nga Haydee Alonso .

Ju marr një shumë informacione të dobishme kur ju jeni një shtrigë zar. Ka modës stereotipik, make-up, flokët dhe kar ujdisje. Dhe pastaj nuk ka ultra dobishëm "ju dhe poonanny tuaj në botë të" tipit mbijetesës stuff.

Të tilla si:

  • Nëse ju nuk e kërkoni emrin e tyre, ju nuk duhet të mbani mend atë, OSE
  • Kurrë mos largohet nga shtëpia pa çantën tuaj "ho në lëvizje" * ....... dhe një nga të preferuarat e mia:
  • Jeta është shumë e shkurtër për fundeve çrregullt **

Ju e dini, kjo është lloj i stuff mom tuaj do të ju tregojnë nëse ju mund të keni një uber diskutim të sinqertë në lidhje me jetën tuaj seksuale dhe pjesët tuaja girly me mama tuaj.

Nëna ime është në një rreptësisht shporru stil prindërore. Pra, një zemër për zemër për ndonjë gjë, aq më pak rajone mi Nether, është jashtë kufijve. Por, pasi që unë u bë një mizë frutash në një moshë të tillë të rinj Unë nuk kam dashur të qëndroj për veten time në departamentin seksi ed. Burrat Gay dinë shumë për seksin, sepse ata kanë shumë për të dhe ata janë gjithmonë të lumtur për të kaluar në pointers.

Kohët e fundit miku im homosexy Tony D ndriçuar mua në lidhje prolapsing dhe unë nuk kam qenë e njëjtë që nga viti. Z. D më tha se një mjek tranny tha atij se një përqindje qesharake të lartë e njerëzve në një pikë do të vuajnë një prolapsi qoftë të mitrës apo rektum.

Biseda shkoi si kjo:

ME: "Çfarë do të thotë, Toni?"
TONY D: "Kjo do të thotë mut tuaj bie jashtë"
ME: "? ÇFARË"
TONY D: "Po, mitra juaj dhe / ose të ass tuaj bie jashtë dhe ju duhet të marrë atë të vënë përsëri në"

Mund. Kjo. Të jetë? Çfarë dreqin i freskët është kjo? Insides juaj bie jashtë? Nuk kisha asnjë ide kjo ishte edhe e mundshme. Unë me siguri nuk e kishte lexuar atë në kopertinën e Cosmo, i cili është ku unë zakonisht shkojnë për njohuritë e mia hooha (se homoseksualët nuk kanë vaginë-së kështu që nuk janë të detyruar të jetë mangësi në trupin e tyre të dijes)

Nëna ime bëri më thoni se në qoftë se kam pasur seks me shumë njerëz mitra ime do të bien jashtë, por unë e hodhi poshtë atë. Ashtu si unë e hodhi poshtë atë kur ajo i tha të dashurin tim që kam përdorur për të jetë e bukur, ose koha që ajo e shikonte shumë lajme Fox dhe u bë i bindur Kombet e Bashkuara kishte shpërndarë. Mund ajo të jetë ndoshta e drejtë në lidhje me këtë? Ka një herë të parë për çdo gjë.

Tony D më tha se arsyeja që unë kurrë nuk kam dëgjuar të prolapsi dreaded është për shkak se ajo kryesisht ndodh me njerëzit e "vjetër" dhe askush nuk dëshiron të flasë për mut "vjetër" e njerëzve bie jashtë. Sa vjeç është "e vjetër"?

Natën tjetër një fillim të njëzet e diçka m'u afrua në një bar me "Përshëndetje Mis vjetra Lady". Ai padyshim mendova se ishte i vjetër. Por, nuk mitër time? A është gati për të shkuar? Si nuk e dini? A keni marrë ndonjë paralajmërim? Ose e bën atë vetëm pllum jashtë një ditë, ndërsa ju jeni duke pritur në linjë në postë? Si mund të shikoni në askënd në sy, pasi mitra juaj bie jashtë? Dhe si e kanë marrë atë për të qëndruar deri atje një herë ajo ka rënie ...... .staples?

I mbajtur duke menduar: jo, jo, jo ... Ju lutem mos më thoni mut im të bjerë jashtë. Perëndia tashmë urren mua, unë kam prova: Unë jam marrë rrudhat dhe puçrra fytyre.

Një ose dy ditë pas sy-e hapjes tim tet a tet me Tony DI ishte duke parë televizor kur pashë një komerciale që frikësuar vetëm për mitrës nga mua. Ajo ishte një nga ato të veprimit klasës reklama kostum ligj dhe kjo ishte për rrjetë trans-vaginale përdorur në kirurgji prolapsi.

Shut. . DERE!

Së pari kam mësuar se insides e mia mund të bjerë jashtë. Dhe tani unë duhet të jetojnë me njohurinë që ata mund të bien të drejtë kthehet përsëri në qoftë se ata përdorin këtë stuff dëmtuar në litar atë përsëri në vend.

AAAAAHHHH!

Unë e kam humbur shuma të konsiderueshme gjumë mbi këtë. Por, pas disa hulumtimeve unë kam zbuluar se shtatzënia është një faktor i madh që kontribuon në të mëdha "P" dhe pasi që unë jam një grua e pamartuar pa fëmijë unë jam duke shpresuar të mallrave të qëndrojnë aty ku janë.

Unë kam marrë edhe një moto të re: Një Kegel në ditë mban prolapsi larg!

* Ho në lëvizje qese:
Një persona seksualisht aktiv qese e domosdoshme. Përmbajtja ndryshojnë, por gjithmonë duhet të përfshijë lubrifikim dhe prezervativë
** Fund:
"Marrës" në një interludet seksual.

4 Komente. Add To Mix ...

  1. Po, pjesa tjetër e siguroi, është që të bëjë me të shtatzënisë dhe lindjes së shumti vaginale dhe mungesës së kohës së reanimacionit dhe dobësi e legenit kat. Unë e dinte në lidhje me të nga një moshë të re, sepse kam lexuar James Herriot. Pilates është përgjigje :)

    Unë jam duke supozuar 'e vjetër' është gjashtëdhjetë plus ...

  2. Pilates dhe Kegels. Të jesh mbi peshë nganjëherë mund të jetë një faktor - ose të paktën kjo është arsyeja pse tort ime e përdorur për të më thoni.

  3. Gjyshe im duhet të kishte një hysterectomy sepse e qelizave para-kanceroze, kur ajo ishte në të pesëdhjetat e hershme të saj. Megjithatë, ajo gjithashtu duhet të kishte kirurgji rindërtues për shkak se çdo gjë ishte në rënie jashtë. Ajo bëri të ketë dy lindjet vaginale. Megjithatë, ajo pretendon se ishte nga duke bërë pesha të rënda për vite në një furrë. Mos u mundoni për të bërë ndonjë pesha të rënda dhe ju duhet të jetë mirë.

Lini një Përgjigju