Kjo Guy është kinez

Unë shkova në një parti dikur në shtëpi një njeri i famshëm big-së, hedhur çdo vit me një tjetër njeri i famshëm i madh, një lloj i një festë fun ditëlindjen e përbashkët, e cila ishte as kënaqësi as feste as ishin atje ndonjë nyje në prova. Që mund të ketë bërë gjënë e vlefshëm apo të paktën pak më të relaksuar. Nuk është diçka shumë e çuditshme dhe e tensionuar kur ju grup shumë njerëz të famshëm në një zonë. Zakonisht, ndihmë me të vërtetë i famshëm nevoja, shpesh një pjesë e madhe e ndihmës, dhe kështu këto ngjarje janë të rrallë për folks të famshme, por më shumë për handlers e tyre, të cilët mund të vërtetë thith oksigjenin nga një dhomë. Në çdo lloj gosti apo shpërblimeve të treguar apo gjë showbiz unë mund të ndjehen qelizat e mia po vdes si ata përpiqen për të bashkë-ekzistojnë me të gjitha entourages dhe ekipeve dhe plus ato dhe minus ato.

Në këtë çështje të veçantë, ishin të mëdha, turma të rregulluar rrethore rreth çdo emrin me shkronja të zeza dhe kështu i famshëm nuk e bëri aq shumë komuna me njëri-tjetrin, në vend shtresën e jashtme të çdo grupi që rrethon famshëm do të shoqërohem, por se ishte shtrirja e socializing. Ky është supozim ime dhe vlerësimi i folks më të famshme. Kjo është një grumbull i madh njerëzish, e ju e dini në mes, shumë ju nuk e dini rrethon ata. Mos edhe të përpiqet, unë mendoj. Ju kurrë nuk do të merrni në qendër të asaj pop tootsie. Sa Licks? Unë nuk mund të llogarisin se lartë.

Unë kam qenë i befasuar nga Tom Hanks, vjen rreth një qoshe, në e tij, madje pa Rita, pasi kjo ishte moshat më parë, kur ai ishte vetëm një njeri i famshëm i vetmuar, krejt pa satelitët. Ai është një aktor i mrekullueshëm, dhe një djalë i mirë. Ai më tha se ai kishte dashur të gjatë komedi time dhe se ajo kujtoi atij i familjes së tij, si gjyshen e tij apo gjyshja e madhe apo diçka të madhe në titull ishte kinez. Si unë shikoi atë përsëri, me këtë informacion të ri, dhe unë mund të shoh atë, dhe kjo ishte pak tronditëse të mendojnë për atë si aziatik, pothuajse një skandal. Ajo ishte e ngjashme me të ardhur nga dollap, I guess. Vjen nga sa asian. Shikoni në sytë e tij. Kjo është e gjitha atje në sy. kjo ishte një punë e madhe, dhe unë kurrë nuk e harroi atë. Unë shkoj shoh filmat e tij ende sot e kësaj dite në teatër, dhe unë rri duarkryq dhe unë të gëzojnë të vepruar e tij, dhe në pjesën e prapme të mendjes sime unë mendoj se, "Ky djalë është kinez" dhe unë besoj unë gëzojnë atë më shumë për shkak të tij.

11 Komente. Add To Mix ...

 1. Margaret, thank you so much për këtë post. Unë jam i bardhë, në kërkim gjysmë-Japanese / gjysmë-amerikan, dhe nganjëherë unë të ndjehen si unë nuk mund të përfaqësojnë për shkak të mënyrë unë shoh. Por identiteti kulturor shkon shumë më thellë se pamja, dhe është mirë të jetë i kujtoi se njerëzit mund të njohin edhe përtej asaj që ata mund të shohin.

 2. Margaret, në qoftë se ju shikoni në faqen e tij Wikipedia, ajo rezulton nga baba i tij u martua me një grua kineze pasi prindërit e tij të divorcuar. Pra, ai u rrit me një shumë të gjëra asian familjare, me sa duket, por nuk është domosdoshmërisht kineze, duke folur etnikisht. Ai është zonë tërësisht gji.

 3. Dear Margaret,
  Një fenomeni i ngjashëm popped në jetën time kohët e fundit kur unë më në fund pashë një foto të autorit Lisa Shih, puna e të cilit i kam admiruar gjatë. Ja se kjo zonjë e kuqe me flokë të bardhë të gjithë përfaqësojnë si kinez dhe unë "m duke menduar, kush mendoni se ju jeni dhe si e bën atë punë? E pra, si zakonisht, e keqe im. Pas leximit romanin e saj "Për Mountain Gold" vijnë për të gjetur se ajo ka lindur në një (në shumë mënyra) familje shumë tradicionale kineze ... .who e dinte! Nëse ju nuk e keni lexuar atë I highly recommend it. Një histori e mahnitshme e dy njerëzve nga botëve shumë të ndryshme takohen dhe të lënë një trashëgimi të pabesueshme. Një nga pjesët e mia të preferuar të tregimit Btw, është se si gjysh i madh i tij i madh mori fillimin e tij si një biznesmen amerikan duke shitur brekë crotchless për kurva në Sacramento në vitet e ar-pikut ... Tani që kinda majat interesin tuaj, jo?

 4. Faleminderit për ndarjen! Si një gjysmë-n-gjysma, unë mund të lidhen. Pra, Tom Hanks është "Familja" ... .cool!

 5. Edhe në qoftë se ai nuk është biologjikisht pjesë-kineze, ajo është një histori e bukur sepse duke supozuar 'e bardhë / Kaukazian "si default është aq i fshehtë dhe i ndihmon të fshihet shumë njerëz të ndryshme. Mediat nuk i ndihmon qartë dhe filma rreth njerëzve të vërtetë të përdorur / njerëz të thatë të bardhë për të përfaqësuar njerëzit që duken shumë të ndryshme. Faleminderit për ndarjen!

 6. Pak e një përgjigje lateral por të qëndrojnë me të ..there është një paralele të drejtpërdrejtë, edhe pse kjo nuk është e ..I kineze kishte dhi ime neutered kur i ishte i shqetësuar për atë duke u sulmuar nga qentë dhe e quajti atë Marylin pas Marylin Manson ..because si Marylin cili kishte një brinjë hequr kështu që ai mund të kryejnë felatio në veten e tij dhi ime ishte caktuar ..so ndodhi që unë e gjeta veten duke shpjeguar se pse unë e kishte quajtur dhie Marylin time pas kësaj rockstar me këtë emër femër ..happened që unë po udhëtonte ndërshtetëror dhe takua me një kërkim njeriun gotik i cili kishte kërkuar udhëzimet në aeroport i cili doli të jetë Marylin Manson ..what ishin shanset e takimit me një superstar ndërkombëtar për mua ..I mendoj e "sekret" është se i kishte thënë se histori kaq shumë herë ajo ishte një ngjarje që ishte "tërhequr" për mua ..I nuk e them Marylin për dhi tim.

 7. Faleminderit për ndarjen e kjo. Unë pashë një film të tij kohët e fundit në aeroplan, një comdey butë ku ai kalon me kalë një skuter shumë dhe unë pashë atë në atë film rreth sytë e tij ... Unë e bëri çudi, por hodhi poshtë atë si një rikthim kelt ... disa njerëz kanë marrë mua për të pasur kineze në mua, por alwats mi nëna tha e saj të vërtetë një look irlandez ... por ndoshta nuk është një burrë kinez Fron të Goldfields të Australisë në familje pas gjithë ... Mirë të dihet Tom është një djalë i mirë shumë ... ajo ka ardhur përmes ...

 8. Post i madh! Tani që ju përmend atë që unë mund të shoh krejtësisht sytë kineze të Tom Hanks. Sa shumë njerëz të tjerë të famshëm kanë një etnicitetin që askush nuk dyshon? I love se si ju përshkroi entourages e njerëzve të famshëm. Betohem në qoftë se unë ndonjëherë të bëhet i famshëm unë absolutisht nuk do të ketë një rrethim. Unë jam askush special, dhe në të njëjtën kohë unë jam i barabartë e çdo personi të famshëm. Kjo është arsyeja pse unë kurrë nuk kërkoj për autografe apo pjell shumë të famshëm që kam takuar. Unë vetëm i trajtuan njëjtë. Çdo njeri është vetëm një qenie njerëzore, asgjë më shumë.

 9. ka diçka për të thënë për se pas njohjes shkallën në të cilën disa morons në jetën time kishte mospërfillje absolute për çdo marrëdhënie - me sa duket asgjë jashtë norme tyre ose standarde ... .. sidomos ndonji marrëdhënieve aziatik i mund të kenë pasur, por ndoshta kjo shpjegon pse është e vështirë për të marrë ndonjë lajm seriozisht pas një vitrinë të injorancës së shqiptuar mbi 15 vjet. përveç nëse sigurisht, ju si kokat plas dhe pedofilët. faleminderit për humor dhe duke ngritur një pikë të madhe.

 10. Jo se ju përmend atë, duket aq e qartë. Ai shikon në çdo hap si të Azisë si shumë prej 1/2 dhe 1/4 miqtë e mi aziatike. Unë nuk mendoj se ai është farefisnor Kineze vetëm përmes martesës.

  Sende të ftohtë.

Lini një Përgjigju