Rick Perry

Rick Perry ad i ri është aq bruto, dhe ka më shumë nuk i pëlqen në YouTube se "e premte", e cila është jo diçka e vogël. Unë në fakt si e premtja (haha turpin tim), por unë jam i kënaqur që njerëzit të kenë kuptim për të dhënë Perry një bravo poshtë. Kjo më bën të besoj në këtë vend dhe ndjenjës së mirë dhe Smarts dhe shije të hollë që posedojmë si komb.

Kur kam punuar në vite Austin më parë duke bërë grupe klubit në Kryeqytetit, njerëzit do të më thonë se mënyra më e mirë për të marrë audiencën do ishte për të folur rreth asaj se si Rick Perry ishte homoseksual. Ata thanë se ishte closeted dhe se ky ishte një sekret i hapur dhe një shaka të njohur që kishin qenë bandied lidhje komunitetit homoseksual për të gjithë karrierën politike Perry.

Gjithashtu, prapa atëherë, Perry kishte shumë kohët e fundit shkarkoi disa zyrtarë të qeverisë haptazi homoseksual i cili ka punuar në zyrën e tij, dhe njerëzit e Austin ishin të zemëruar në lidhje me të. Ata thanë se ishte një përpjekje për të fshehur identitetin e tij të vërtetë. Ai nuk donte që njerëzit që punojnë me të cilët e dinin rreth tij. Kjo është sjellje rast dollap i vërtetë. Ju të marrë masa për të siguruar që ju jeni i vetmi, sepse pak kush e di, pak ju duhet për të mbrojtur veten nga. ju mund të mbani miti shkon për më të gjatë në qoftë se askush nuk është në ekipin tuaj. Duket vetmuar. Kjo është e trishtuar se një njeri homoseksual ka për të fshehur që ai është në pikën e dëmton ata që ai është, por nuk është se si shkon kur live / hapësirë ​​tuaj të punës është në dollap?

Shpallja është i çmendur, sikur ai është duke ecur në Narnia, thellësitë e thella të errëta pyjet e dollap, i veshur me xhaketë Brokeback e të gjitha gjërave dhe duke folur për mënyrën se si të drejtat e gay disi ndërhyn me Krishtlindjeve. Kam vjedhur e homoseksualëve Krishtlindjet? A është GLBT Grinch e re?

8 Komente. Add To Mix ...

 1. Jo vetëm që është ai i veshur me xhaketë e "Brokeback", por muzika e përdorur në vend është nga kompozitori Aaron Copeland - një i njohur, jashtë, gay, muzikant jewish. Kështu e shijshme.

 2. Lexoni mirë ... Unë duhet të pranoj, poshtë këtu në Teksas, këto xhaketa janë shumë të njohura ... .gay ose i drejtë. Unë kam dëgjuar edhe këto thashetheme. Unë gjithashtu dëgjuar Senatori Kay Bailey Hutchison (R-TX) e kishte lënë të kuptohet në këto thashetheme kur konsideron kandidon për Texas proce
  ernor. Unë do të duan të dinë se çfarë ajo e di në lidhje me këtë !!!! Gjithmonë të gëzojnë punën tuaj ... Kujdesuni.

 3. I postuar këtë link në mur tim fb dhe shkroi në vijim:

  / Facepalm - kjo është se si njerëzit krijojnë probleme që nuk janë ndonjë. Nëse ju doni të luten Zotit, ndërsa në shkollë, keni për të bërë atë me zë të lartë në mënyrë që të gjithë mund të dëgjoni ju? Nëse ju dëshironi që njerëzit të shohin dhe dëgjojnë ju luteni, atëherë ju jeni të humbur në pikën e duke u lutur.

  Ai është duke vepruar si homoseksualët janë papritmas gonna të fillojnë të bëjnë seks me të gjithë të të njëjtit seks vetëm për shkak se ata janë nga dollap. Kjo është si duke thënë se një njeri i drejtë dëshiron të ketë marrëdhënie seksuale me çdo grua ai e sheh (në disa raste se është ndoshta një shembull i keq).

  Ka njerëz që shkojnë në kishë çdo e diel, por kryesor i tyre ndërmend nuk është që të adhurojnë. Kryesor i tyre ndërmend është që të shihet nga njerëzit e tjerë, vetëm që të ketë njerëz të tjerë mendojnë se ata i binden Perëndisë dhe që i bën ata të mirë të krishterë. Kjo është ego dhe nuk ka të bëjë me shpirtin (e cila është ajo që na lidh me Perëndinë në vendin e parë) Rick Perry, ju jeni një nga këta njerëz dhe për këtë arsye ju dështojnë, kohë të mëdha.

 4. shumica prej nesh mund të qesh me të. shkundur atë dhe të kthehemi në harresë të ëmbël. Ajo do të thith të duhet të jetojnë në Teksas. Ever. Përveç nëse unë mund të jetoj në hotel Westin në shëtitore Galleria dhe hani falas. Dhe shufrat do të jenë të hapura 24/7. Por unë dal nga tema ...

 5. Daayum, grua! I kishte harruar tërësisht për atë pjesë të karrierës së tij - me shkarkimet dhe thashethemet. Faleminderit për mua duke i dhënë një mënyrë për të qeshur në atë për një të dytë në mes ulëritës profanities lidhje me hov i cili e ka pllakosur këtë shtet shumë kohë të gjatë.

 6. GRRRRRRR ju kështu poterexhi. Rick Perry është zanash më i dashur Texas '. Ju shikoni im i dashur, ato shaka që ju bëra në Kryeqytetit ishin spot në. Gjithkush e di se i dashur tonë Guvernatori Goodhair është një kar të dashur Gjoni i cili nuk mund të mbajë duart e tij për veten e tij. Unë kam një, mik i ngushtë personal i cili u shkarkua nga posti i tij i ndihmës pas Perry grabbed gomar e tij. Miku im u kthye atë poshtë dhe humbi pozitën e tij. Bisedoni rreth duke u stiffed! Paaftësia Slick Rick për të marrë me "të homoseksualëve" ka qenë një gjë e tillë i trishtuar. Gjithkush e di se ajo merr vetmuar jashtë në fermë ... Në një vend ku gratë dashuri e flokëve të mëdha, rhinestones dhe znj Parton dhe burrat sport ato wrangelers itty Bitty, nuk ka aq shumë fabulousness që do të mund të shfrytëzohen. Vet qyteti im shtëpinë e San Antonio është një nga destinacionet më popullore për meshkujt homoseksualë të shërbimit (të përfaqësuar dashuri e mia!) Dhe ka shumë prej nesh në Star Shtetin Lone që të them këtë: "Ne nuk jemi tolerant. Tolerimi merret në paqe me diçka që ju nuk pajtohen me të. Kur ju jeni këtu se jeni familjar dhe ju janë të dashur. Ne nuk është Gotta të tolerojë ya- ne tashmë adhuroj ya. "Mendjet fanatik janë një monedhë një duzinë. Rick Perry NUK ËSHTË TEXAS. Unë jam Texas, dhe të gjithë djemtë e mi vajzë vallëzimi natën larg janë cowboys më të mëdhenj të të gjithë atyre. <3 <3 <3

Lini një Përgjigju