Cho shqyrtimit varur në NewFest - NYC


Pas tre shfaqje emocionuese në Honolulu (në festivalin e filmit Rainbow), San Francisko (në Festivalin FRAMELINE) dhe Los Angeles (at Outfest) ne jemi të nderuar për të sjellë filmin e Margaret re koncertesh, "Cho varur," për të NewFest në NYC ne Korrik 22!

Filmuar gjatë një shfaqjeje të drejtpërdrejtë në Tabernakullit në Atlanta, Gjeorgji, "Cho varur" përmban pikëpamjet uncensored zhurmshëm Margaret mbi seksin, drogës, dhe rock & roll. Skewers Margaret Palins, Dancing with Stars, "sexting", nëna e saj të dashur, pornografi në internet, dhe marihuanë në një gut goditjes kryerjen e të gjitha të reja ngrihen dhe këngë komedi nga albumi i saj Grammy-nominuar, "Cho varur."

Cho PËRZGJEDHJES VARUR NEWFEST
E premte, 22 Kor - 05:30
SVA 1
Biletat KETU !

Newfest

2 Komente. Add To The Mix ...

  1. Looking forward për të një njoftimi më të gjerë, ose një DVD. (Ose të ndjehen të lirë për të rrokulliset nëpër Denver me filmin!)

  2. Pingback: Struktura

Lini një Përgjigju