Gjithçka Sunny All Koha Gjithmonë

Unë kam qenë në "30 Rock" natën e fundit! Ju mund të shikojnë episod online, më poshtë.

I kishte të tillë një kohë të fun në grup dhe kam dashur mënyrën se si ajo doli! Kjo është e tillë një shfaqje të mahnitshme dhe si gjithmonë është e super surreal të jetë në diçka që ju jeni tashmë një tifoz i! Gjithashtu duke luajtur Kim Jong-Il është një ëndërr kohë të gjatë. Ai është Evita ime.

Disa pics nga vendosur:

19 Komente. Add To Mix ...

 1. Këtu është duke shpresuar se ju mund të bëni një përsëritje, një ditë, si pjesë e një çlirimtare-feste-përshtatur "Def Comedy Jam Pyongyang" show.

 2. Kjo është një nga episodet e mi të preferuar deri më sot! Karakteri juaj ishte një surprizë e tillë e papritur dhe të freskëta! Ajo ishte e qeshur!

 3. Super-Margaret!

  Unë u shikuar këtë episod, duke menduar, "Kush është ky aktor mahnitshme Korean karakter i cili është duke luajtur Kim Jong Il në mënyrë të shkëlqyer ...." Dhe pastaj në kredi ishte YOU !!!!! Dashur atë!

  Nga rruga, unë kam qenë një super-fan që nga viti 1993, kur pashë ju adresuar një grup të studentëve në Stanford me ftesë të aziatike-amerikan Studentëve Assn. Dhe atëherë unë pashë në të përbashkët Josie të lëng në SF dhe ju dha një "George Stefanopulos Fan Club" button.

  Unë pres që të shikuar madhështi tuaj për 50 vitet e ardhshme! Në ndërkohë, kthehen në New York!

  Michael

 4. Unë fjalë për fjalë u zbulua kur pashë se ju ishin duke luajtur Kim Jong-Il. Kam lexuar blogun tuaj të mëparshëm në lidhje me ju duke qenë në 30 Rock dhe ishte aq i ngacmuar. Dhe pastaj ju luajtur Kim Jong Il dhe bota ime ishte i plotë.

  PS ju jeni heroi im - në të gjitha frontet. Faleminderit për të qenë e mrekullueshme.

 5. Kjo tani është my favorite episode të gjitha me kohë të 30 Rock. I bërë të gjithë miqtë e mi të shikojnë atë në mënyrë të përsëritur si Queer bezdisshëm pak unë jam! Ti ishe i përsosur, dhe lloj e frikshme. Unë nuk mund të besoj se ka vetëm 6 komente për këtë post ... ndoshta ju do të lexoni atë dhe ne do të bëhen miq të mirë! Nuk ka? E pra, ju nuk mund të fajësojnë një vajzë Fer tryin '.

  Ju jeni komik ime e preferuar ndonjëherë. EVER. Unë mendoj se unë mund të bëj tërë tënde "Unë jam ai" show përmendsh. Too funny, vajzë.

  Faleminderit për të gjitha të qeshurat! Mwah!

 6. UR so funny dhe ju mund të bëni asgjë! Unë mendoj se me të flokëve dhe make-up një imitim i Mbretit Abdullah të Arabisë Saudite do të trefishojë shkëmbin e mjaftueshme!

 7. Hi Margaret,

  Unë kam qenë një tifoz i 30 Rock që episodit të parë të transmetuar, dhe - unë do të thotë kjo sinqerisht - ju keni qenë yll mysafir i vetëm i famshëm që ishte funny në shfaqje (unë zakonisht ofshamë, kur ka një vend mysafir, pasi ajo në përgjithësi do të thotë një episod pak qesharake përgjithshëm). Jo vetëm që ishte paraqitja e juaj qesharake - ajo ishte e qeshur!

  Të dua për kaq shumë arsye!

 8. MC-you My Dear përfaqësojnë gratë asian kudo në të gjitha disponimi tonë dhe aspektet. nganjëherë unë ndjehem i padukshëm. bota ta shohë gratë asian vetëm si ata zgjedhin për të na etiketojnë dhe refuzojnë të na njohin jashtë kutinë e tyre. Ju shkoni në gjithë forcën tënde dhe lavdinë !!!

 9. Unë përsëris komentet e dikujt nga lart. Unë kam qenë shikuar 30 Shkëmbin që nga fillimi i tij, dhe i keni bërë fjalë për fjalë me shurrë pantallona tim të qesh aq e vështirë (nuk është shaka). Fast përpara për vdekje dje IGJK-së, unë patjetër pasur clip tuaj si statusin tim në Facebok. Shumë shpejt?

  Mbani në të qenit të qeshur.

 10. Ndoshta episodi më i qeshur e 30 Rock deri më tani (i cili është thënë se një shumë që nga ajo shfaqje është vazhdimisht gjeniale).

  Shaka kësulë skoceze Glen Ross në fund kishte me qesh me zë të lartë. "Kjo kafe për crosers onry!"

  Punë Excellent!

 11. Hey, nuk e ka babai i tij Udhëheqësi i Madh Kim Il-Sung hedhin një gur dhe rrëzuan poshtë një spiun satelit imperialiste? Dhe imazhi i tij thuhet se u shfaq në një Tortilla.

 12. Pingback: 100 yoga poses

Lini një Përgjigju