7 Komente. Add To Mix ...

 1. Ju jeni so funny ... dhe e bukur ... gjithmonë ishin. Glad ju besoni tani too.

  Drop Dead Diva është fantastike. Ajo shkëlqyeshëm mbulon gamën e plotë të emocioneve bashku me konfliktet midis identitetit jashtme dhe të brendshme ndërsa të gjithë duke e bërë të qeshni. Ju lumtë! Brooke Elliot është e mrekullueshme. I lumtur që ju jeni kthyer në TV.

 2. Kudos, Margaret! Si unë uroj unë jam kthyer në shtetet të shikojnë tregon tuaj të jetojnë dhe të qesh dhe të qaj me ty dhe fjalët e tua të diturisë mençur !! Shpresojmë një ditë unë do të merrni për të takuar ju personalisht, ju keni qenë gjithmonë modeli im roli dhe ju më tregoi se është në rregull që të jetë asian dhe homoseksual! Faleminderit Margaret! Nëse keni nevojë ndonjëherë materiale të reja që ju gjithmonë mund të vijnë në Singapor dhe unë do të jetë udhëzues tuaj turne. Drop Dead Diva nuk është i treguar këtu, kështu që unë jam duke pritur për lirimin tuaj DVD dhe unë do të duhet të presin me durim ... .dhe për ju kjo është e vlefshme!

 3. Thank you so much për të postuar pamjen tuaj në pikëpamje. Ow! Unë nuk mund të imagjinohet se si një e shtënë e kolagjenit në G-spot duhet të ketë ndjerë. Pyes veten se çfarë ajo do të marrë për të bërë një djalë të ndjehen shumën ekuivalente e dhimbje në vendin e tij të orgazmë. A djema ndonjëherë të merrni të shtëna të kolagjenit atje? Kjo ishte qesharake mënyra pjesë e ushtrisë shpesh më llafazan në pamje nuk duket të dinë se çfarë të them. Dashur atë kur ju shpjegoni çfarë Drop Dead Diva ishte gati, sepse ju të bëni atë në mënyrë të mirë dhe kaq shumë njerëz kanë gabuar. Unë shpresoj se shumë njerëz shohin klipin, pastaj të shikojnë Drop Dead Diva dhe të vijnë për të parë që ju të kryer. Ju jeni në mënyrë të drejtë dhe në mënyrë qesharake.

 4. Ugh, unë e urrej Barbara Walters. Vetëm shikoni në tonin e saj të zërit dhe gjuhën e trupit - krejtësisht mospërfillës. Ajo ndonjëherë do të dalin në pension / vdesin? Përkundrazi, unë nuk gjej Barbara Walters të shquar në të gjitha.

  Si gjithmonë, unë dua Margaret Cho. Dhe OMFG, unë dua Drop Dead Diva.

 5. Unë mendoj se ju jeni e bukur. Ju jeni një frymëzim personal për mua. Unë jam 34, mbipeshë dhe duke u përpjekur shumë e vështirë për të gjetur të bukur im. Njerëzit më thonë "oh ju keni një fytyrë të tillë të bukur", por kjo nuk mjafton .. Unë kam nevojë të ndjehen të bukur kudo! Ju jeni duke e bërë atë më të lehtë. Dashuria tatuazhet tuaja si.

 6. Çfarë ju ka thënë në lidhje me owning tuaj vetë bukuri-se në qoftë se ju tregoni veten se jeni të bukur, atëherë ju jeni, më preku aq thellë kam qarë.

  Unë jam një 27 vjeçar Filipina-amerikan, dhe në qoftë se ka një kulturë që është e vështirë për gratë që nuk janë të hollë, ajo është kultura Tagalogisht. Unë kam qenë gjithmonë i tha se unë jam yndyrë, jo e bukur ... jo vetëm nga të huajt, por familja (sidomos nëna ime / gjyshja) dhe njerëzit që kam datë. Një halla e një Pinoy I datës tha atij një herë se ai duhej tani motra ime, jo mua, sepse ajo ishte e hollë dhe për këtë arsye e bukur. Gjëra të tilla si që të qëndrojë me ty, dhe të të bëjnë të ndjeheni si ju kurrë nuk do të jetë mjaft e mirë. I guess Unë jam i lodhur e urren veten, too.

  Ajo është aq e trishtuar se si një grua që ju mund të jetë i zgjuar dhe të vazhdojë të jetë zhvlerësohen bazuar në pamjen tuaj. Është prekës që ju mund të ketë një karrierë të mrekullueshme dhe të jetë një grua e fortë që mund të kujdeset për veten dhe pastaj do të refuzohet për shkak të paraqitjes.

  Faleminderit për të qenë ju, Margaret, dhe duke thënë se çfarë duhet të dëgjohet. Unë do të mësojmë të duam të gjithë veten time, sepse unë jam shumë e bukur.

Lini një Përgjigju