Një Sexy Combo

American Apparel është ndoshta dyqan unë dyqan në më. Ata janë kudo, me degë në çdo fushë tregtare në çdo qytet unë shkoj për të, dhe unë nuk mund të ketë dollakë mjaftueshme apo pantallona të shkurtra djalë në 80s ngjyra të ndritshme. American Apparel më kujton një dyqan 80s quajtur â € œUnitsâ € e cila ishte gjithçka stilastik pambuku ndan në koordinimin ngjyrat që ju mund të përzierje dhe ndeshje dhe kurrë të marrë gabuar, lloj si të rritur Garanimals. Më pëlqen amerikan Veshmbathje sepse çdo gjë që ju mund të blini ekziston në gjendje të mirë për një gjithë periudhën 24 orëshe â € "si ju mund të bëni çdo gjë në rrobat e tyre â €" duke përfshirë punën jashtë dhe të shkoni në shtrat â € "ata janë që të rehatshme dhe të gjithanshëm.

Tani ata janë të shitur Hitachi Magjike wands , dhe unë mendoj se kjo është një lëvizje gjeniale. Hitachi Magic Wand është jo vetëm e mi të preferuar â lodër seksi € "kjo është çelës marrëveshje në shumë një marrëdhënie. Shfaqja e saj e parë në krevat është një test serioz për çdo lover ardhshëm. Ata duhet të jenë në gjendje për të punuar me shkop magjik, zotëroj atë me disa autoritet, ose të paktën të jetë në gjendje të mësojnë të përdorin dridhje për të rritur lëvizjet e tyre. Unë mendoj për atë si një shans për të qenë një Jedi, me shumë vetë saber tuaj të lehta dhe një të gjitha që përputhen nxehtë trëndafili pantallona të shkurtra Boogie rul dhe tank veshje të lartë me kofshë çorape të lartë atletike !!! Kjo është një combo shumë sexy â € "Veshje amerikan dhe magjike wands!

7 Komente. Add To Mix ...

 1. I pëlqejnë veshjet amerikan Veshmbathje-së (shumë!), Por unë jam i ngatërruar me të vërtetë mbi gjërat që unë kam lexuar në lidhje me Dov Charney. Artikujt që kam lexuar rreth tij në revista dhe në Jezebelit bëjë më tepër të zemëruar, e cila nga ana e bën më konflikt në lidhje me blerjen e produkteve të tij. Unë kam filluar duke kërkuar për alternativa. A keni lexuar ndonjë nga kjo? Çfarë mendoni ju?

 2. Unë jam një tifoz i gjatë kohë i komedisë tuaj, dhe një lexues kohë të gjatë e blogun tuaj (unë mendoj se për sa kohë që ajo është lart?) Dhe kjo trishton seriozisht mua. Unë ju, një zë amazingly seksi pozitiv pritet, që të flasin kundër seksit të praktikave të dëmshme amerikan apparels. Shumë shpesh ky zinxhir është duartrokitur (yay për dyqan djerse lirë!) Deri në pikën e duke injoruar të gjitha çështjet e tjera (punëtoritë e tyre nuk janë të mëdha, ata bashkim bust, dhe ju mund të lexoni shumë një artikull mbi atë se si ata e kanë trajtuar punonjësit e tyre tmerrshëm) . Për më shumë informacion, shikoni ndonjë nga artikujt shumë këtu ose këtu . (Dhe në qoftë se ju, apo lexuesit tuaj, janë të pyesin se pse ju nuk keni dëgjuar për këto çështje para, si shumë prej artikujve të përmendur - gazetarët janë paditur nga AA për "shpifje" kur shkrim në lidhje me këto çështje, si kompania u përpoq të të mbajtur atë off radar.)

  Kam pritur më shumë nga ju.

 3. Rrobat e tyre mund të jenë të rehatshme, por paternalizmi i tyre dhe lapërdhi vendin e punës më jepni një skuqje të lëkurës! Unë pres që të ditës kur ne progresistë ndaluar konfuze seks-positivity me një qëndrim blase ndaj ngacmimit në vendin e punës dhe mungesa e kufijve. Dov Charney ka qenë i paditur më shumë herë për ngacmim seksual se sa djalë i cili krijoi Vajzat Wild shkuar (shih http://clamormagazine.org/issues/38/aa/straub.php ).

  Ky post më bëri të trishtuar.

 4. Oh yes !!! Unë dua amerikan Veshmbathje! Aq të bukur dhe i qetë. Çmimet e Madhe shumë.

  Duke vënë në tim kurvë-hat tani:
  Sinqerisht njerëz, nëse ju nuk mund të qëndrojë për të parë në katalogun e tyre (apo pornografi për atë çështje), lë bitching lidhje me të dhe të ushtrojnë të drejtën tuaj për të jo vetëm të shikojnë atë. Ajo që quhet lëvizin. Try it. :)

Lini një Përgjigju